Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego koszulki z nadrukiem to dobry prezent

Pomysłów na interesujące upominki i prezenty jest dużo, i jeśli ktoś będzie chciał, to bez problemów znajdzie coś odpowiedniego. A w końcu najróżniejszych okazji na to nie brakuje, ponieważ co najmniej parę razy w roku najbliższe osoby coś świętują. Jednym z ciekawych i wartych polecenia pomysłów z pewnością będzie bluza z nadrukiem męska. Jeśli ktoś decydował się będzie na taki fajny prezent dla chłopaka, to ma wiele możliwości jeżeli chodzi o metodę wykonania nadruku.

Można też pomyśleć o wykonaniu haftu, który co prawda nie będzie posiadał tyle barw co wydruk, ale także ładnie się będzie prezentował. Jedną z popularnych metod wykonywania personalizowanych koszulek jest sitodruk. Można za jego pomocą robić nawet skomplikowane wzory, lecz przy jednostkowych elementach koszt wykonania będzie wysoki. z tego też powodu znacznie częściej firmy stosują rozmaite drukarki, pozwalające nadrukować zdjęcie czy grafikę bezpośrednio na tkaninie. Jeśli zostaną użyte wysokiej jakości farby, a sam wydruk zostanie zrobiony na profesjonalnym sprzęcie, to można będzie uzyskać wysoki poziom trwałości.

Następną z metod, którymi są robione koszulki z haftem, jest sublimacja. Przy tej metodzie na transferowym papierze drukuje się grafikę, jaka zostaje następnie wprasowana w tkaninę. Ta metoda zapewnia dużo elastyczności, ponieważ nadruk można zrobić na dowolnej części odzieży. Wykonane w ten sposób rysunki są trwałe, odporne na pranie i zachowują długi czas kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY