Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalna dystrybucja łodzi motorowych Uttern

Serwis jaki realizuje GRUPA MARINE to jeden z pomysłów wszechstronnej propozycji usług, precyzyjnie obejmującej: serwis łodzi motorowych, dystrybucję silników, dofinansowanie oraz ubezpieczenia, transport od klienta do klienta, zimowanie łodzi, jak i naprawy u klienta. Firma ma specjalizację w serwisowaniu silników stacjonarnych i zaburtowych wszystkich firm.

Spore doświadczenie w branży motorowodnej sprawia, że specjaliści świadczą usługi na rzeczywiście wysokim z poziomów. Serwis związany jest z takimi zadaniami jakimi są: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych a także Diesla, montaż silników stacjonarnych oraz zaburtowych, dystrybucja nowych oraz używanych części do silników, wykonywanie mniejszych zabiegów laminowania, wyczyszczenie oraz malowanie dna, zmiany koloru łodzi poprzez oklejenie folią, wykonanie pokładu na rozmiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnym logo, montaż dodatkowego wyposażenia, naprawienie instalacji elektrycznej, diagnostyka komputerowa przy zastosowaniu sprawdzonego sprzętu.

Uwierzytelniony sprzedawca dostosowuje ofertę do spersonalizowanych wymagań klientów. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko dystrybucją łodzi, ale także ich serwisowaniem. Kupujący mogą oczekiwać na kompleksowe świadczenia, gdyż specjaliści zajmują się na równi usterkami, jak i wyglądem łodzi. Firma udzieli wsparcia też w dofinansowaniu, kiedy ktoś nie ma funduszy na wybraną łódź.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY