Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Terminal umożliwiający całkowicie nadzorować to, co dzieje się z paliwem

System XTRACK zapewnia kompleksowe gospodarowanie paliwem. Możliwa jest dzięki niemu kompleksowa kontrola obiegu paliwa razem z rozliczaniem jego zużycia. Największe atuty, jakie przekładają się stricte na nieskomplikowane wykorzystanie to: modułowa konstrukcja, zachowanie elastyczności oraz wzorowa integracja z innymi systemami XTRACK.

Z tego powodu ta wszechstronna platforma IT będzie nadawała się wzorowo do przystosowania do wymagań konkretnej floty. Moduły można wdrażać co jakiś czas, analogicznie z tym, jak będzie rozwijało się przedsiębiorstwo. Ustalenia w takim zakresie dla każdej floty są indywidualne, wobec czego nikt nie powinien mieć kłopotu z dopasowaniem odpowiedniego rozwiązania.

Wyroby, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Produkt terminal XTrack jest dokładnie scharakteryzowany, czyli nikt nie ma kłopotu z tym, by wytypować to, co może spełnić jego oczekiwania. Monitoring paliwa w przedsiębiorstwie okaże się wzorcowy i jeśli właściciele widzą, że dotychczasowo nie mieli właściwych narzędzi w takim temacie, to w tej chwili mogą zdecydować się na tak korzystne opcje.

Zbiorniki z kontrolowaniem wglądu pozwalają na identyfikację tankującego i monitorowanie poziomu paliwa. Na dodatek, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest także w sporo innych opcji. Specjalne kamery do zbiorników oraz narzędzia takie jak Titan Access dają pewność, że paliwo trafiło stricte tam, gdzie miało.

Użyteczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, wyposażony w sondę z wglądem do Internetu sprawdza się równie dobrze. Właściciel firmy może na bieżąco sprawdzać, co dzieje się w każdym ze zbiorników, robiąc użytek z Kingspan Sensor System. Dzięki innowacyjnej technologii GPRS jaka uwzględniona jest w binmonitorze można także bezproblemowo sprawdzać bieżący stan zapełnienia pojemnika.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY