Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Perfekcyjnie opracowana witryna www, informująca o parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Funkcjonowanie parafii pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu przedstawione jest bardzo dokładnie na witrynie internetowej. Osoby uczęszczające do parafii a także pozostałe osoby, które chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej na temat parafia Nowy Tomyśl lub zwyczajnie zobaczyć, kiedy przykładowo odbędzie się konkretna msza mogą to szybko robić.

Na stronie pojawiają się też na bieżąco informacje w temacie funkcjonowania kościoła. Newsy cenią szczególnie parafianie. Witryna jaką przygotował w Internecie kościół Nowy Tomyśl jest doskonałym przykładem na to, że życie parafii o wiele bardziej interesuje ludzi oraz cenią to, że mogą sprawdzać w każdej chwili to, co wydarzyło się w ich kościele.

Parafia która należy do archidiecezji poznańskiej informuje o tym, że w niedziele i święta msze święte są w godzinach: 7, 9, 11, 13 oraz 18. W Wielkim Poście msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wówczas intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma natomiast mszy o godzinie 13. Na co dzień msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa cykliczne, do jakich zaliczają się Gorzkie Żale mają miejsce co niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. O fakcie tego, że podana parafia otwarta jest na to, żeby każdy mógł uczestniczyć w mszy świętej świadczy to, że można oglądać msze w serwisie YouTube.

Na witrynie opublikowana jest dodatkowa zakładka, z jakiej można od razu przekierować się do YouTube i oglądać mszę. To idealne wyjście, umożliwiające uczestnictwo szczególnie osobom w złej kondycji zdrowotnej i seniorom. Emisje sprawdziły się przede wszystkim w czasie pandemii koronawirusa. To ukazuje też, że kościół Nowy Tomyśl NMP uwzględnia nowoczesne przekazy, aby dotrzeć do jak największej liczby katolików. Parafianie mają możliwość także w kościół NMP Nowy Tomyśl skorzystać każdego dnia ze spowiedzi, przed każdą mszą świętą. Spowiedź jest też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 i od 17.30 do 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY